In Magazine, targuri, expozitii, Romania Mea, Shopping

Azi, sâmbătă 19 septembrie, începe târgul de mobilă BIFE-SIM 2015

Este o premieră ca zi de start pentru cel mai cunoscut târg de mobilă de la noi, respectiv începe sâmbăta și ține până miercuri. Am aflat că cei mai importanți producători de mobilă de la noi vin în acest an cu noutăți pe care le vor expune în standuri arătoase. De asemenea, vei găsi nu doar piese de mobilă, dar la multe standuri vei da și peste designerii care le-au conceput și te vei putea consulta cu ei, le vei putea cere detalii sau le vei putea spune franc și deschis părerea ta despre produsele pe care le-au creat. La secțiunea de bucătării vei avea parte și de surprize culinare preparate de chefi cunoscuți, iar la multe standuri vei putea participa la tombole ori concursuri. Desigur, vor exista și reduceri și promoții pe perioada târgului, așa că de azi 19 septembrie până miercuri 23 septembrie merită să mergi între orele 10-18 (sâmbătă și duminică) și între 10-19,30 (luni, marți, miercuri) la târg. Intrarea costă 10 lei de persoană, iar parcarea 3 lei pe oră. Voi vizita și eu târgul între pauzele de filmare pentru emisiunea Visuri la cheie și voi reveni cu noutăți. Până atunci dacă vrei informații suplimentare despre participanți sau evenimentele din cadrul târgului urmărește pagina de Facebook și site-ul dedicat www.bife-sim.ro. Sper să găsești mobila care-ți place și de care ai nevoie!

adelaparvu.com despre targul de mobila BIFE SIM 2015

4 raspunsuri pentru Azi, sâmbătă 19 septembrie, începe târgul de mobilă BIFE-SIM 2015

  1. Liana spune:

    Buna Adela, ca si anul trecut te asteptam sa ne prezinți noutatile. Si mai ales daca mai exista la noi vreun producător de mobila masiva ROMAN! Abia aștept concluziile tale foarte informate la sf acestui Tg. Liana

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *