Vă mulțumesc tuturor pentru comentariile voastre, care m-au binedispus și m-am bucurat alături de voi când ați rememorat lucrurile bune și frumoase care vi s-au întâmplat în 2014. Cu întâziere, dar sper să mă iertați pentru asta, anunț azi cine a câștigat cardul de fidelitate Domo Gold oferit de către Domo care crede că lucrurile bune se întâmplă în fiecare zi. Sper că azi măcar pentru unul dintre voi să mai punctați la acest capitol! Așa cum v-am obișnuit, postez mai jos lista cu participanții și apoi extragerea pe care am făcut-o cu random.org. A ieșit numărul 22, deci cine se recunoaște în dreptul cifrei 22 rog să-mi trimită pe adresa de mail adelaparvu@gmail.com datele de contact, inclusiv telefonul ca să poată intra în posesia cardului oferit de Domo. Vă mulțumesc încă o dată că ați împărtășit cu mine momentele voastre speciale! Să dea Domnul să aveți parte de cât mai multe și în acest an! Vă îmbrățisez!
Foto: Alpina
Like




ADELA . ANUL 2015 SA-TI ADUCA MULTA SANATATE SI MULTE BUCURII . SA AI PARTE DE TOT CE ESTE MAI BUN . UN AN NOU FERICIT .
Multumesc frumos! La multi ani, cu sanatate si fericire!
Astept mailul tau Valeriu cu datele de contact 🙂