Crăciun Binecuvântat îți doresc! Să te bucuri în tihnă de aceste Sărbători și de compania celor dragi ție! Și chiar dacă ești la serviciu, în acest timp, sigur nu ești singură sau singur. Am certitudinea că sunt mulți care îți mulțumesc că le ești de ajutor, chiar dacă nu o și verbalizează, și că sunt persoane care se gândesc cu drag la tine. De asemenea, celor care sunt singuri acasă acum le spun că gândurile și urările nu țin cont de depărtare și că nimeni de fapt nu e singur pe lumea asta, chiar dacă la prima vedere așa pare. Te îmbrățisez cu drag și îți trimit gândurile mele bune! Crăciun Binecuvântat să ai oriunde ai fi!






















Iti multumesc pentru toate emailurile care mi-au desfatat ochi si mi-au bucurat inima. Iti doresc un Craciun ca-n basmele copilariei, binecuvantat cu tot ce ai nevoie, alaturi de cei dragi.
Sarbatori cu pace si liniste !
Sarbatori Fericite!
Craciun fericit si La multi ani !
Sarbatori fericite. LA MULTI ANI!
Urari calde de bine si lumina, gândul bun și pace! Un Crăciun fericit!
Craciun fericit si mult succes in continuare !
Multumesc pentru CULOAREA ce o aduci in viata mea ! La multi ani !
Craciun minunat iti urez si eu suflet drag!!!
Un Craciun minunat si u An Nou plin cu lucruri bune!
Crăciun fericit alături de cei dragi!
Crăciun Bun și fericit!!
Sarbatori frumoase, cu sanatate si multa bucurie!
Craciun fericit!
Craciun fericit si La multe postari binecuvantate cu si despre oameni minunati! La Multi Ani!
Sarbatori fericite si bafta in continuare!
Craciun colorat, asa cum iti place tie, iti doresc! Sa fii inconjurata de tot ce iubesti!
Multumim, pentru “frumosul” pe care il aduci in fiecare zi in viata noastra !
Craciun fericit ! si La multi ani !
.Multumesc pentru urari si tu sa ai parte de sarbatori fericite si linistite alaturi de cei dragi si mai ales de gemenii tai frumosi. Esti o persoana speciala pe care DuMNEZEUL a insarcinat-o sa ajute si sa bucure oameni. Sunt norocoasa ca te-am cunoscut si daca ai nevoie de ajutorul meu vreodata, conteaza pe mine.
MULTUMESC! ASEMENEA SI TIE ITI DORESC!
Craciun cu bucurii alaturi de cei dragi!
Craciun fericit, sarbatori binecuvantate alaturi decei dragi tie. doresc sa ti se intample numai lucruri minunate caci esti un om deosebit.ne aduci culoare si iz de poveste in case in fiecare zi si pentru asta iti multumesc. succes pe mai departe.
La Multi Ani, Craciun Fericit, Sarbatori cu multe bucurii in suflet si in viata pentru” fetita cu pensule si culori la purtator oriunde si oricand”.
Sarbatori fericite draga Adela! Postarile tale m-au inspirat si incantat, iti multumesc si iti doresc numai bine!
Craciun fericit si numai bine. Sa ai parte de tot ce este mai bun pentru ca meriti, esti un om deosebit, bun si sensibil. La multi ani.
Craciun fericit si iti multumesc pentru lucrurile frumoase care imi desfata sufletul.La multi ani!
Multumesc, Craciun fericit iti doresc, alaturi de cei dragi!
Crăciun binecuvântat!
Adela, iti multumesc pentru minunatiile pe care ni le oferi prin intermediul blogului tau! Sa te rasplateasca Dumnezeu avand parte de sanatate si Sarbatori minunate in compania celor dragi. Craciun minunat tie si familiei tale!
Nenumarate clipe fericite si pline cu bucurii pentru tine si ai tai dragi!
Craciun Fericit si iti multumesc pentru TOT!!!
Nimic nu e intamplator in viata si cred ca sunt norocoasa ca sunt printre cititorii tai si nu numai!
Bafta colorata! 🙂
Sarut mana pentru bagajul de informatii din 2014.
Pentru Noul An multa sanatate , inspiratie si “La multi ani !” .
La multi ani! Sanatate tie si celor dragi, multa rabdare si impliniri in noul an.
Sarbatori Fericite si binecuvinate alaturi de cei dragi.
Multumesc ca existi si ca imparti din bucuriile tale si altora.Sunt fericita ca ma numar si eu printre ei.
LA MULTI ANI !!!!
Sarbatori Fericite, un An Nou cu bucurii si sanatate!
Un blog frumos. bine realizat, iti doresc prosperitate Adela si sper sa avem parte si in viitor de astfel de articole scrise cu multa daruire si pasiune.
Multumesc pentru urari si pentru gandurile bune.
Imi plac foarte mult fotografiile tale. Sunt atent selectate si extreme de sugestive. O fotografie buna, pe langa imagine aduce cu ea si altceva : vorbeste.
Fie sa-ti urmezi visul cu optimism, elan si pasiune. Este un blog frumos, o tematica atragatoare, iar tu esti mereu surprinzatoare.
Sarbatori frumoase, in fericire si cu multe impliniri.
LA MULTI ANI CU SANATATE, CREDINTA, IUBIRE … SI TOT CE E MAI FRUMOS PE LUMEA ASTA SA ITI DEA DUMNEZEU.
Multumesc pt e-mailuri , pentru gandurile bune , imi place f mult cea ce faci, designul interior ma fascineaza si mi-ar place sa il si practic si eu intr-o buna zi. Oricum va felicit si pt emisiunea care ati promovat-o, faceti o treaba extraordinara. Va doresc tie si intregii echipe un an extraordinar cu satisfactii sufletesti pe masura !!!
Respect si ma inclin !!!
Cu intarziere,scuze! Multumesc frumos! Sunt convinsa ca urarile tale sunt si pentru mine,le primesc cu drag si ti le intorc cu cele mai bune ganduri!
Felicitari, din nou, pentru ceea ce faci !